3D Form Gergi Tavan nedir? | Şanlıurfa gergitavan Urfa gergi tavan dekorasyon işleriniz yapılır.
Gergi tavan / Mutfak tezgah üstü cam / 3d duvar kağıdı / Tadilat dekorasyon / Boya dekorasyon
Şanlıurfa gergitavan Urfa gergi tavan dekorasyon işleriniz yapılır.Şanlıurfa gergitavan Urfa gergi tavan dekorasyon işleriniz yapılır.Şanlıurfa gergitavan Urfa gergi tavan dekorasyon işleriniz yapılır.
+905370507884
urfagergitavan@hotmail.com
Devteyşti - 2141. Sokak - No 5
Şanlıurfa gergitavan Urfa gergi tavan dekorasyon işleriniz yapılır.Şanlıurfa gergitavan Urfa gergi tavan dekorasyon işleriniz yapılır.Şanlıurfa gergitavan Urfa gergi tavan dekorasyon işleriniz yapılır.

3D Form Gergi Tavan nedir?

urfagergitavan

3D Form Gergi Tavan nedir?

20 Yıl Garantili gergi tavan ürünlerimiz esnek ve dayanıklı yapısı sayesinde kullanım ömrü boyunca ilk günkü görünümünü korur. Zamanla eskime boya kaybetme gibi sorunlar çıkarmaz. Boya, tamir ve bakım istemediği gibi, zamanla tavanlarda oluşabilecek rutubet lekeleri, dökülme, sarkma, kirlenme vb. gibi olumsuzlukların hiç birini 3D gergi tavanlarda yaşamazsınız. En az 15 yıl garantisi vardır. Son derece temiz ve hızlı montajı sayesinde eşyalarınızı bile yerinden oynatmadan çok kısa bir süre içerisinde gergi tavan kaplaması yaptırabilirsiniz.

3D Form gergi tavan sistemi

3D Form gergi tavan sistemi, gergi tavan kumaşının istenilen forma girebilmesi ve esnek yapısı ile her forma girebilmesi ile elde edilmektedir. İstediğiniz şekilde ve ebatta 3 boyutlu tasarladığınız tavanlarınıza giydirile bilmektedir. Bu sayede bu tür gergi tavan sistemlerine 3D Form gergi tavan denilmektedir. Yani adını buradan alır. 3D form gergi tavan sistemi özellikle kubbe ve tonoz gibi dekoratif şekillerde uygulanmaktadır. Diğer gergi tavan sistemi kumaşları ile yapılabilir. Burada istediğiniz gergi tavan kumaşını kullanabilirsiniz. İster lake kumaş kullanın isterseniz ışıklı doku kumaş kullanın. Tüm kumaş çeşitlerimiz esnek yapısı itibariyle istediğiniz şekile sokabilirsiniz.

3D form gergi tavanlar zarafet ve şıklık açısından oldukça şaşalı gösterime sahiptir. Üç boyutlu gergi tavan olarak da anılan bu uygulamalar gün geçtikçe daha da yaygınlaşmaya başlanmıştır. Yeni gelişen teknolojiler sayesinde sadece düz tavanlarla sınırlı değildir. Bir mimarının çizilebileceği hemen hemen her şekliyle tavana uygulanabilir. 3 boyutlu tasarımlar sayesinde hayal ettiklerinizi tavanınızda görmeniz mümkündür, Alüminyum profillerin ensek yapısı ile çeşitli tasarımlara imkân sunar.

3D Form Gergi Tavan çeşitleri nelerdir?

Halkalar

Dalgalar

Koniler

taşla döşenmiş

kübik

piramit

kemerler

Çok yönlü şekiller

3D Form Gergi Tavan Sistemleri Foto Galeri 3D Gergi Tavan İle ilgili aşağıda bir çok uygulama görebilirsiniz. 3 boyutlu tasarımlara istediğiniz gibi gergi tavan kumaşı giydirilebilmektedir. Gergi Tavan Kumaşı İster tavan uygulamasında isterseniz reklam uygulamalarında kullanabilirsiniz.

3d form gergi tavan, 3d gergi tavan üç boyutlu gergi tavan, halka gergi tavan, dalgalı gergi tavan, lake gergi tavan, 

Leave A Comment